T493B106J016AB6410 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 3,5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T493B106J016AB6410
DigiKeys varenummer
399-T493B106J016AB6410TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493B106J016AB6410
Beskrivelse
CAP TANT SMD HI-REL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T493B106J016AB6410 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
16 V