T493A105M025AC6110
DigiKeys varenummer
399-T493A105M025AC6110TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T493A105M025AC6110
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1206 (3216 metrisk) 8Ohm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T493A105M025AC6110 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm @ 100kHz