T492D685M035AC4250 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 1,3Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T492D685M035AC4250
DigiKeys varenummer
399-T492D685M035AC4250TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T492D685M035AC4250
Beskrivelse
CAP TANT SMD HI-REL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Høj pålidelighed
Type
Formstøbt
Fejlfrekvens
A (Non-ER)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,3Ohm @ 100kHz