T491X476K035AH
DigiKeys varenummer
399-T491X476K035AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T491X476K035AHCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T491X476K035AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T491X476K035AH
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 35V 2917
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 600mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T491X476K035AH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm