T491X227M016AT4860 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
På lager: 420
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 141
KYOCERA AVX
På lager: 510
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491X227M016AT4860
DigiKeys varenummer
T491X227M016AT4860-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491X227M016AT4860
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491X227M016AT4860 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm