T491X107K020AT7622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 802
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 1.108
Parametrisk ækvivalent
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491X107K020AT7622
DigiKeys varenummer
T491X107K020AT7622-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491X107K020AT7622
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491X107K020AT7622 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm