T491W107K010AT
DigiKeys varenummer
399-T491W107K010ATTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T491W107K010ATCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T491W107K010ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T491W107K010AT
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 800mOhm
EDA/CAD-modeller
T491W107K010AT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm