T491V476M016AT4822 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491V476M016AT4822
DigiKeys varenummer
T491V476M016AT4822-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491V476M016AT4822
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 20% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491V476M016AT4822 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm