T491T335M020AT2478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491T335M020AT2478
DigiKeys varenummer
T491T335M020AT2478-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491T335M020AT2478
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 20V 1411
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491T335M020AT2478 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
20 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5Ohm