T491D686K016AT4153 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Parametrisk ækvivalent
På lager: 200
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491D686K016AT4153
DigiKeys varenummer
T491D686K016AT4153-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491D686K016AT4153
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491D686K016AT4153 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm