T491D475M050ATZQ01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T491D475M050ATZQ01 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491D475M050ATZQ01
DigiKeys varenummer
399-T491D475M050ATZQ01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491D475M050ATZQ01
Beskrivelse
4.70UF 50.0V
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 1,2Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
50 V