T491D226K035AT4053
DigiKeys varenummer
399-T491D226K035AT4053TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T491D226K035AT4053CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T491D226K035AT4053DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T491D226K035AT4053
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm
EDA/CAD-modeller
T491D226K035AT4053 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm