T491D225M050AT4280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 490
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 2,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491D225M050AT4280
DigiKeys varenummer
T491D225M050AT4280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491D225M050AT4280
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 20% 50V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491D225M050AT4280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
50 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,5Ohm