T491D156K035AT42804539 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 303
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 800mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491D156K035AT42804539
DigiKeys varenummer
T491D156K035AT42804539-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491D156K035AT42804539
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm