T491D106M035AH4818 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491D106M035AH4818
DigiKeys varenummer
T491D106M035AH4818-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491D106M035AH4818
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491D106M035AH4818 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm