T491C106K025AH4818 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491C106K025AH4818
DigiKeys varenummer
T491C106K025AH4818-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491C106K025AH4818
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491C106K025AH4818 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm