T491B685K016AT4380 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 2,5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491B685K016AT4380
DigiKeys varenummer
399-T491B685K016AT4380TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491B685K016AT4380
Beskrivelse
6.80UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
16 V