T491B475K016AT24787622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 3,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491B475K016AT24787622
DigiKeys varenummer
T491B475K016AT24787622-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491B475K016AT24787622
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 10% 16V 1411
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm