T491B335M025AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 3,5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491B335M025AH
DigiKeys varenummer
399-T491B335M025AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491B335M025AH
Beskrivelse
CAP TANT SMD
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T491B335M025AH Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
25 V