T491B335K025AT4280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 3,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491B335K025AT4280
DigiKeys varenummer
T491B335K025AT4280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491B335K025AT4280
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 25V 1411
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491B335K025AT4280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm