T491B226M006AT42547280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 2Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491B226M006AT42547280
DigiKeys varenummer
T491B226M006AT42547280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491B226M006AT42547280
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm