T491A335K006AT41607010 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 7Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A335K006AT41607010
DigiKeys varenummer
T491A335K006AT41607010-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A335K006AT41607010
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 6.3V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491A335K006AT41607010 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
7Ohm