T491A226M006AT48607622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 3Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A226M006AT48607622
DigiKeys varenummer
T491A226M006AT48607622-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A226M006AT48607622
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491A226M006AT48607622 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
6.3 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm