Billede for T491A225M020AT4380 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A225M020AT4380
DigiKeys varenummer
399-T491A225M020AT4380TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A225M020AT4380
Beskrivelse
2.20UF 20.0V
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1206 (3216 metrisk) 6Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
20 V