T491A225K016AT7634 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 6Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A225K016AT7634
DigiKeys varenummer
T491A225K016AT7634-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A225K016AT7634
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491A225K016AT7634 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6Ohm