T491A155K010AT4280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
1.5 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A155K010AT4280
DigiKeys varenummer
T491A155K010AT4280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A155K010AT4280
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 10% 10V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491A155K010AT4280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm