T491A106M004AT7280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 1206 (3216 metrisk) 4,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A106M004AT7280
DigiKeys varenummer
T491A106M004AT7280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A106M004AT7280
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 4V 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T491A106M004AT7280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
4 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4,5Ohm