T491A106K010AT4160 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.829
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 3,8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491A106K010AT4160
DigiKeys varenummer
T491A106K010AT4160-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491A106K010AT4160
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491A106K010AT4160 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,8Ohm