T489D106K025ATE1K2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
På lager: 444
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 1,2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T489D106K025ATE1K2
DigiKeys varenummer
399-T489D106K025ATE1K2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T489D106K025ATE1K2
Beskrivelse
CAP TANT SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T489D106K025ATE1K2 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
25 V