T489C107M010ATE500
DigiKeys varenummer
399-T489C107M010ATE500TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T489C107M010ATE500CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T489C107M010ATE500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T489C107M010ATE500
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T489C107M010ATE500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz