T489C106K035ATA800
DigiKeys varenummer
399-T489C106K035ATA800TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T489C106K035ATA800CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T489C106K035ATA800DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T489C106K035ATA800
Beskrivelse
CAP TANT SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 800mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T489C106K035ATA800 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
35 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz