T489B336M010ATA1K0
DigiKeys varenummer
399-T489B336M010ATA1K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T489B336M010ATA1K0
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk) 1Ohm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T489B336M010ATA1K0 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
10 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz