T489B226K010ATA700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk) 700mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T489B226K010ATA700
DigiKeys varenummer
399-T489B226K010ATA700TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T489B226K010ATA700
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T489B226K010ATA700 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
10 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm @ 100kHz