T489B225K025ATE4K5
DigiKeys varenummer
399-T489B225K025ATE4K5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T489B225K025ATE4K5
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 4,5Ohm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T489B225K025ATE4K5 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
25 V