T489A224M035ATE13K
DigiKeys varenummer
399-T489A224M035ATE13KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T489A224M035ATE13K
Beskrivelse
CAP TANT SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 13Ohm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T489A224M035ATE13K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
13Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
35 V