T398M476K035AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial - 3 ledere 800mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T398M476K035AT7301
DigiKeys varenummer
399-T398M476K035AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T398M476K035AT7301
Beskrivelse
CAP TANT RAD 3LD
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T398M476K035AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial - 3 ledere
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,358" L x 0,358" B (9,10mm x 9,10mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,618" (15,70mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V