T356M476K035AS7301
DigiKeys varenummer
399-T356M476K035AS7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T356M476K035AS7301
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 800mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T356M476K035AS7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,402" diam. (10,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,732" (18,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
35 V