T356K476M020AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V Radial, Disk 1,2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T356K476M020AT7301
DigiKeys varenummer
399-T356K476M020AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T356K476M020AT7301
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,350" diam. (8,90mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,610" (15,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
20 V