T356J107M010AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial, Disk 1Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T356J107M010AT7301
DigiKeys varenummer
399-T356J107M010AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T356J107M010AT7301
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T356J107M010AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,331" diam. (8,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,551" (14,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
10 V