T356H107M006AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6 V Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T356H107M006AT7301
DigiKeys varenummer
399-T356H107M006AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T356H107M006AT7301
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T356H107M006AT7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,299" diam. (7,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,469" (11,90mm)
Kapacitans
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
T356H
Spænding - Nominel
6 V