Billede for T356E106J020AS4625 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T356E106J020AS4625
DigiKeys varenummer
399-T356E106J020AS4625-ND
Producenter
Producentens varenummer
T356E106J020AS4625
Beskrivelse
10.0UF 20.0V
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V Radial, Disk 2,9Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,9Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
20 V