T356C225K035AS8597 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for T356C225K035AS8597 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T356C225K035AS8597
DigiKeys varenummer
399-T356C225K035AS8597-ND
Producenter
Producentens varenummer
T356C225K035AS8597
Beskrivelse
2.20UF 35.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 5Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,378" (9,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
35 V