T356A105M035AT7317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 8Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T356A105M035AT7317
DigiKeys varenummer
399-T356A105M035AT7317TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
T356A105M035AT7317
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T356A105M035AT7317 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,177" diam. (4,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,339" (8,60mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
35 V