T356A104K035AT7301
DigiKeys varenummer
399-T356A104K035AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T356A104K035AT7301
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 26Ohm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T356A104K035AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
26Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" diam. (4,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,339" (8,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
35 V