T355G226M020AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V Radial, Disk 1,8Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T355G226M020AT7301
DigiKeys varenummer
399-T355G226M020AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T355G226M020AT7301
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,8Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,248" diam. (6,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,449" (11,40mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,125" (3,18mm)
Spænding - Nominel
20 V