T355F226K016AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V Radial, Disk 2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T355F226K016AT7301
DigiKeys varenummer
399-T355F226K016AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T355F226K016AT7301
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T355F226K016AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,441" (11,20mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,125" (3,18mm)
Spænding - Nominel
16 V