T355C475K025AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.7 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V Radial, Disk 4Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T355C475K025AT7301
DigiKeys varenummer
399-T355C475K025AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T355C475K025AT7301
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T355C475K025AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,378" (9,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,125" (3,18mm)
Spænding - Nominel
25 V