T354L336K035AT4978 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 1Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T354L336K035AT4978
DigiKeys varenummer
399-T354L336K035AT4978-ND
Producenter
Producentens varenummer
T354L336K035AT4978
Beskrivelse
33.0UF 35.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,350" diam. (8,90mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,713" (18,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,250" (6,35mm)
Spænding - Nominel
35 V