T354K106K050AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V Radial, Disk 1,6Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T354K106K050AT7301
DigiKeys varenummer
399-T354K106K050AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T354K106K050AT7301
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T354K106K050AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,6Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,350" diam. (8,90mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,610" (15,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,250" (6,35mm)
Spænding - Nominel
50 V