T354J157K006AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
150 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6 V Radial, Disk 900mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T354J157K006AT
DigiKeys varenummer
399-T354J157K006AT-ND
Producenter
Producentens varenummer
T354J157K006AT
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T354J157K006AT Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,331" diam. (8,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,551" (14,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,250" (6,35mm)
Spænding - Nominel
6 V